Перейти до основного вмісту

Світлодіодна фітолампа

Світлодіодна фітолампа для рослин

Фітолампи для вирощування рослин

Світлодіодна фітолампа використовується для того, щоб забезпечити гарне освітлення рослин, які вирощують у теплицях, гроубоксах, на стелажах або на підвіконні. Таким рослинам завжди недостатньо сонячного світла, а деяких випадках сонячного освітлення немає зовсім. Саме в таких випадках на допомогу приходять світлодіодні світильники із спеціальним спектром випромінювання – фітолампи. Світлодіодна фітолампа https://fitoled.in.ua/lighting забезпечує рослини саме тим діапазоном світлових хвиль, які рослинам необхідні інтенсивного росту, цвітіння і плодоношення.

Ціна, за якою можна купити фітолампу

Використання сучасних потужних світлодіодів дозволяє виготовити компактні та високоефективні світильники для рослин, купити які може кожен, оскільки ціна фітолампи цілком доступна. Якщо говорити про те, яка ціна фітолампи, то все залежить від того, яка саме фітолампа вам потрібна. Якщо ви хочете купити фітолампу для досвітлення квітів та інших рослин, що вирощуються на підвіконні, вам підійде дешева фітолампа зі світлодіодною стрічкою, що має малу потужність. Інша крайність – потужна фітолампа для гроубоксу, ціна фітолампи такого типу може суттєво відрізнятись від дешевих ламп у велику сторону. Але при цьому ціна світильника повністю окупається його високою ефективністю.

Типи та різновиди фітоламп

В даний час промисловістю виробляються фітолампи різного типу. Це можуть бути світлодіодні лампи на основі світлодіодної стрічки, зібрані з різної кількості яскравих світлодіодів або навіть фіто-світильники, зібрані з надпотужних COB світлодіодів. Кожен тип фітолампи призначений для використання у певних умовах – на підвіконнях, теплицях або гроубоксах. При цьому фітолампи можуть відрізнятися також за видом рослин або стадії їх росту. Існують спеціальні фітолампи для вирощування розсади, фітолампи для росту зеленої маси, фітолампи для квітучих рослин, світлодіодні лампи, що підвищують урожайність плодоношення. У той же час є фітолампи так званого повного спектру, які створюють якісне освітлення, що підходить до будь-якої стадії росту рослин.