Перейти до основного вмісту

Паркан металопластиковий

Металопластиковий паркан

Металопластиковий паркан

Металопластиковий паркан є сучасним, красивим та довговічним способом убезпечити будь-яку територію не лише від небажаних відвідувачів, а й від сторонніх поглядів. Паркан із пластикових панелей виглядає красиво та естетично, володіючи високою міцністю та хорошими звукоізоляційними властивостями. Паркан із пластикової дошки не потребує фарбування або будь-якого іншого догляду в процесі експлуатації, довго зберігаючи початковий колір. Паркан із пластику не боїться ні шкідників, ні корозії, тому зберігає естетичний зовнішній вигляд та міцність багато десятиліть.

Переваги паркану з металопластику

Металопластиковий паркан монтується із стандартних панелей, виготовлених із порожнистої пластикової дошки та профілю. Пластиковий профіль армується металевим профілем, забезпечуючи високу міцність конструкції огорожі, а пластик захищає метал від впливу вологи та інших атмосферних факторів, а також надає металопластиковому паркану кольору та гарного зовнішнього вигляду. Матеріал пластику стійкий до дії ультрафіолетових променів, тому паркан не вигоряє на сонці, зберігаючи початковий колір багато років. Хоря металопластиковий паркан і має високі шумоізолюючі властивості, нами проводиться модифікація такого паркану, спеціально призначена для захисту від шуму.

Купити паркан із металопластику

На сучасному ринку парканів та огорож можна купити пластикову дошку та профіль, а також готові панелі для монтажу металопластикових парканів, а також замовити виконання всіх видів робіт із встановлення парканів будь-якого типу.