Перейти до основного вмісту

Мобільний бар'єр безпеки

Мобільний бар'єр безпеки Єгоза

Мобільний бар'єр безпеки Єгоза

Мобільний бар'єр безпеки Єгоза – захисне загородження з колючого дроту Єгоза, призначене для використання правоохоронними органами або службами безпеки у разі масових заворушень або в іншій екстремальній ситуації. Мобільний бар'єр безпеки Єгоза у разі небезпеки дозволяє за лічені хвилини створити надійну систему захисту периметра будь-якої форми та протяжності. Встановлений та закріплений мобільний бар'єр Єгоза відмінно протистоїть не тільки натиску натовпу, але й добре протидіє легкій колісній техніці, забезпечуючи надійну охорону огородженої території.

Конструкція мобільного бар'єру Єгоза

Мобільний бар'єр безпеки Єгоза є секцією спірального бар'єру Концертина з армованої колючої стрічки Єгоза, закріплену на двох металевих рамах, оснащеними пристроями для перенесення та закріплення на місцевості. Мобільний бар'єр безпеки Єгоза зберігається і транспортується у вигляді компактної бухти, а у разі виникнення позаштатної ситуації встановлюється за лічені хвилини зусиллям двох осіб. Мобільний бар'єр безпеки Єгоза виготовлений з якісних спіральних загороджень Єгоза та відрізняється високою якістю, надійністю та підвищеною ефективністю.

Автомобільний варіант мобільного загородження Єгоза

Мобільний бар'єр Єгоза може також випускатися у вигляді конструкції із трьох або шести спіральних загороджень Концертина підвищеної довжини, з'єднаних у вигляді піраміди. Такий мобільний бар'єр безпеки може мати довжину кілька сотень метрів і для його встановлення використовується автомобільний транспорт зі спеціальним обладнанням. Мобільний бар'єр безпеки Єгоза з трьох або шести відрізняється швидкістю установки та підвищеною ефективністю – загородження з колючого дроту Єгоза заввишки 2-3 метри практично неможливо подолати навіть транспорту, а установка з автомобіля дозволяє створювати загородження за лічені хвилини.