Перейти до основного вмісту

Дріт колючий Єгоза Супер

Дріт Єгоза Супер

Дріт Єгоза Супер

В даний час звичайний колючий дріт практично скрізь поступився місцем армованій колюче-ріжучій стрічці Єгоза. Спіральний бар'єр безпеки Концертина, виготовлений із відповідної армованої колючої стрічки, є надійним та ефективним засобом для захисту більшості об'єктів загального призначення від зазіхань зловмисників. Але існують об'єкти, безпека яких є вкрай важливою, і в цьому випадку стандартних загорож з колючого дроту Єгоза недостатньо.

Об'єкти, що потребують надійного захисту периметра

Таким важливим об'єктом може бути гребля гідроелектростанції, аеропорт, атомна електростанція, морський порт, велике промислове підприємство хімічної чи оборонної промисловості. Безпека таких об'єктів – справа першорядної важливості, оскільки протиправні дії порушників можуть призвести до дуже серйозних наслідків для великої кількості людей. Економія на безпеці подібних об'єктів недоречна, тому для їхньої охорони слід використовувати максимально ефективні засоби.

Єгоза Супер – максимальний захист периметра

Одним із таких засобів є спеціально розроблена для огородження важливих та відповідальних об'єктів армована колюча стрічка Єгоза Супер. На відміну від стандартного дроту Єгоза, що зазвичай виготовляється на основі дроту діаметром 2,5 мм і штампованої колючої стрічки товщиною 0,5 мм, дріт ріжучий Єгоза Супер має зовсім інші параметри. Армована колюча стрічка Єгоза Супер виготовляється на основі високовуглецевого дроту діаметром 5 мм, а в деяких випадках і більше, і широкої колючої стрічки з оцинкованої сталі завтовшки до 0,7 мм, що надійно охоплює основу великого діаметру. Міцність нитки такого колючого дроту в десятки разів вища, ніж звичайної Єгози, завдяки чому загородження з дроту Єгоза Супер протистоять порушникам значно довше, даючи час службі безпеки об'єкта відреагувати та своєчасно прибути на місце події.